ReShape Fitness & Health club

ReShape to nowoczesny projekt zakładający stworzenie kompleksowej, bezpiecznej, wręcz innowacyjnej przestrzeni do dbania o zdrowy tryb życia. Stworzyliśmy miejsce, w którym każdy bez względu na wiek, kondycję fizyczną, czy stan zdrowia może osiągać swoje cele treningowe i cieszyć doskonałym samopoczuciem.

 

Rewitalizacja obiektu przemysłowego

Stworzyliśmy najnowocześniejszy kompleks siłowni, fitness & SPA, w którym można skorzystać także ze stref medycznych, rehabilitacyjnych i relaksacyjnych. Projekt ReShape to praktyczne odzwierciedlenie naszej misji, którą jest zmienianie oblicza przestrzeni miejskiej i czynienie ją użyteczną i nowoczesną. Klub powstał w budynkach dawnych Zakładów Mięsnych Maćko. Dzięki zaawansowanym pracom rewitalizacyjnym udało się nam uzyskać całkiem nowy wymiar tej przestrzeni. Dzisiaj ReShape to miejsce, które dla tysięcy mieszkańców Zabrza jest synonimem nowoczesności, komfortu i dbałości o zdrowy styl życia. Czerpiąc z tradycji i potencjału miasta, przełamujemy stereotypy i tworzymy przestrzeń, z której jesteśmy dumni.

 

Siłownia i dużo więcej

Zainwestowaliśmy w najnowocześniejszy sprzęt marki Technogym, aby zapewnić wszystkim trenującym optymalne i bardzo komfortowe warunki treningowe. Jednocześnie mamy pewność, że zrobiliśmy wszystko, aby treningi w ReShape były bezpieczne i dostosowane do potrzeb profesjonalnych sportowców oraz tych, którzy ćwiczą tylko rekreacyjnie. ReShape to także doskonała przestrzeń dla miłośników fitnessu – ponad dwadzieścia typów zajęć grupowych i nowocześnie wyposażona sala treningowa.

 

Stworzyliśmy kilkanaście stref, aby zapewnić dużą różnorodność treningową. Klubowicze ReShape mogą korzystać m.in. z następujących stref:

  • strefa cardio,
  • strefa maszyn stosowych,
  • strefa maszyn półwolnych,
  • strefa wolnych ciężarów,
  • strefa funkcjonalna,
  • strefa zajęć grupowych.

Nowoczesny wzorzec treningowy

Współpraca z Politechniką Śląską oraz Fundacją Rozwoju Kardiochirurgii zaowocowała stworzeniem własnego wzorca treningowego. Konsekwentnie zainwestowaliśmy także w specjalistyczny sprzęt, który pozwala bardzo precyzyjnie monitorować osiągi treningowe, jednocześnie zapewnia bezpieczeństwo treningów niezależnie od wieku i kondycji fizycznej.

 

W ReShape dysponujemy m.in. skanerem 3D, analizatorem składu i masy ciała, ergospirometrem, a więc sprzętem, którego próżno szukać w typowych samoobsługowych siłowniach. Dużą nowością dla wielu są także treningi EMS, które działając w oparciu o elektrostymulację mięśni odciążają stawy i są nieocenionym wsparciem w fizjoterapii i sporcie wyczynowym. Aby zapewnić możliwość przeprowadzenia kompleksowego treningu i niezbędnej regeneracji ciała, dysponujemy także bieżnią, antygrawitacyjną, strefą masażu, kriokomorą oraz strefą SPA.

 

Squash i interactiveSquash

Absolutną nowością w skali całego kraju jest także kort do InteractiveSquasha. Pierwszy w kraju kort to nie lada gratka dla fanów tradycyjnego squasha. Kort ten umożliwia doskonalenie precyzji i naukę gry w squasha, a także fantastyczną zabawę dla graczy w każdym wieku. Dodatkowo w ReShape oddaliśmy do użytku dodatkowo trzy nowoczesne korty ASB, wykonane zgodnie z międzynarodowymi standardami squasha.

 

ReShape – nowy kształt fitnessu

Nie jesteśmy jedną z wielu bezobsługowych siłowni. Dzięki pracy zaangażowanego personelu stworzyliśmy miejsce, w którym każdy może czuć się komfortowo. Nasi trenerzy, instruktorzy oraz cała kadra ReShape będzie dziennie wspierać Cię w osiąganiu celów treningowych. I choć dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem i unikalnymi wzorcami treningowymi, to wiemy, że właśnie nasza empatia, wsparcie i pomocna kadra stanowią największą przewagę konkurencyjną ReShape.

 

Kompleksowość inwestycji, jej nowoczesny wymiar, a także stała otwartość na zmiany, pozwalają nam mieć przekonanie, że ReShape to prawdziwa wizytówka miasta, z której mogą być dumni wszyscy mieszkańcy Zabrza.

 

Więcej informacji na stronie ReShape.pl

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności