Polskieserce.pl: "ReShape - nowa jakość fitnessu w Polsce"

 

ReShape - nowa jakość fitnessu w Polsce Kosztem 20 milionów złotych w Zabrzu powstaje Centrum rekreacji i sportu - ReShape Fitness. Bedzie to jeden z największych i najlepiej wyposażonych klubów fitness w Polsce. Partnerami tego projektu jest nasza Fundacja oraz Wydział Inżynierii Biomedycznej Politechniki Śląskiej.

 

Klub - opiekun Przede wszystkim na potrzeby przyszłych użytkowników specjaliści został stworzonyi własny wzorzec treningowy. Model ten łączy zagadnienia z zakresu zdrowia, sportu i dietetyki. - Zaczynamy od profesjonalnego wywiadu z klientem. Następnie dobieramy indywidualnie skonstruowany plan ćwiczeniowo - żywieniowy dostosowany do stanu zdrowia klienta. W tworzeniu planu pomagają nam specjalistyczne urządzenia m.in.: ergospirometr Cosmed K5 - urządzenie wykorzystujące najnowsze osiągnięcia z dziedziny badań wysiłkowych, niespotykany dotąd w Polsce skaner 3D, czy analizator składu i masy ciała InBody, służący do rzeczywistego pomiaru rozmieszczenia tkanki tłuszczowej, wody w organizmie oraz pomocny w diagnozie różnego typu schorzeń. Wierzymy, że tylko idealnie dopasowany i skrupulatnie realizowany plan treningowy pozwala zmniejszać ryzyko rozwoju choroby serca, cukrzycy, czy udaru mózgu. Poprzez właściwe odżywianie, ćwiczenia, a także śledzenie zmian w składzie ciała możemy osiągać wyznaczone cele zarówno sportowe, jak i zdrowotne - mówi Arek Patyk, inwestor i pomysłodawca ReShape.

 

Całość dostępna w serwisie polskieserce.pl

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności