Silesion.pl pisze o naszych projektach

 

Miejsce nietypowe – po byłych zakładach mięsnych. To tu, w murach dawnej rzeźni, już niebawem uruchomi się jeden z najnowocześniejszych klubów fitnessowych.

 

Otwarcie tuż tuż. W murach zabytkowego zespołu halowego w Zabrzu - po Zakładach Mięsnych Maćko – powstaje klub fitness. Nie byle jaki. Mówi się o tym, że będzie nie tylko wyposażony w same nowości ze świata sportu, ale też największy w Polsce.

 

W rzeźniczej wieży powstanie Skybar

ReShape, bo o nim właśnie mowa, ma kosztować niebagatela 20 mln zł. Czyli - jak podaje propertynews.pl - ponad cztery razy więcej niż powstałe dotąd na Śląsku obiekty o zbliżonym profilu. W niszczejących od ponad 20 lat budynkach po dawnej rzeźni działać ma także m.in. basel, hotel z restauracją oraz skybar.

 

Całość dostępna w serwisie silesion.pl

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności